Travessia de l'Estany
74a Travessia de l'Estany - resultats
     

RESULTATS 2017  
 

TROFEU DOLORS FEIXAS:
Marc Corona (Sabadell) 7'30" | 1r Local: Eloi Riera 7'30"
Laude Sessé (INEF Lleida) 7'54" | 1a Local: Paula Company 8'54"

  TRAVESSIA MASCULINA

TRAVESSIA MENORS: 
                          Pablo Nevado (Sabadell) 15'09" | 1r Local: Marc Rodríguez 
Emma Carrasco (Independent) 15'19" | 1a Local: Abril Daniel

  TRAVESSIA FEMENINA
     

TRAVESSIA FEMENINA
Judith Navarro (Sant Andreu) 26'12"
1a local: Judit Artigas 29'11" 25a gral

  TRAVESSIA MENOR
     

 TRAVESSIA MASCULINA
Pol Gil (Vallirana) 23'19"
1r Local: Roger Carreró 25'35", 10è gral

   LOCAL MASCULINA
 RÈCORDS DE LA PROVA: 
Femenina: Mireia Belmonte (UCAM) 24'52"
Masculina: Kiko Hervás (C.N. Hospitalet) 23'05"
  LOCAL FEMENINA
     
 
     

 

Guanyadors per categories
  Masculí       Femení  
Absolut  Pol Gil  C.N. Vallirana    Judith Navarro C.N. Sant Andreu
Infantil Jordi Escalada  C.N. Sant Andreu    Janna Blaya C.N. Igualada
Júnior  Eric Vilaregut  C.N. Sabadell    Clàudia Giralt  C.N. Sant Andreu
Màsters A
 Roger Rabassa  C.N. Mataró    Mireia Gómez  C.N. Sabadell
Màsters B  George Savescu  C.N. Vilanova    Maria Àngeles Marzo  C.N. Sitges
Màsters C Laurent Bernard  C.N. Montpellier    Maria Gràcia Masgrau  C.N. Vic-Etb
Màsters D
Josep Avellana  C.N. Banyoles    Montserrat Morera Independent 
Màsters E Josep Farré  C.N. Sant Andreu      
Menors Marc Carrasco C.N. Sabadell   Laude Sessé INEF Lleida 
Petita  Pablo Nevado C. N. Sabadell     Emma Carrasco Independent 

 

 

 

73a Travessia de l'Estany - resultats
     

RESULTATS 2016  
 
TROFEU DOLORS FEIXAS:
Nois: Pablo Nevado (C.N. Sabadell)
Noies: Emma Ruiz (C.N. Sabadell)
  TRAVESSIA MASCULINA
TRAVESSIA MENORS: 
Nois: Aleix Blanes (C.N. Piera) 14'54"
Noies: Laia Valls (C.N. Sabadell) 15'00"
  TRAVESSIA FEMENINA
     

TRAVESSIA FEMENINA
Judith Navarro (C.N. Sant Andreu) 25'38"
1a local: Judit Artigas 30'06"

  TRAVESSIA MENOR
     
 TRAVESSIA MASCULINA: 
Albert Escrits (C.N. Granollers) 23'37"
1r local: Roger Carreró 25'11"
   LOCAL MASCULINA
 RÈCORDS DE LA PROVA: 
Femenina: Mireia Belmonte (UCAM) 24'52"
Masculina: Kiko Hervás (C.N. Hospitalet) 23'05"
  LOCAL FEMENINA
     
 
     

 

Guanyadors per categories
  Masculí       Femení  
Absolut Albert Escrits C.N. Granollers    Judith Navarro C.N. Sant Andreu
Infantil Ivan Pastor C.N. Vallirana    Laura Rodríguez Independent
Júnior Ferran Julià C.N. Cervera    Alessandra Devillard C.N. Font Romeu
Màsters A
Roger Rabassa C.N. Mataró    Marta Flores C.N. L'Hospitalet
Màsters B Isidre Bancells C.N. Vic-ETB    Anna Vinyolas C.N. Banyoles
Màsters C Joan Francesc Morcillo C.N. Badalona    Maria Gràcia C.N. Vic-ETB
Màsters D
Toni Salvador  Independent    Maria Rosa Llivina C.N. Aquamasters
Màsters E Josep Farré  C.N. Sant Andreu    Ana Maria Sarabia C.N. Sabadell
Menors Aleix Blanes C.N. Piera    Laia Valls C.N. Sabadell
Petita Pablo Nevado C.N. Sabadell   Emma Ruiz C.N. Sabadell

 

 

 

72a Travessia de l'Estany - resultats
     

RESULTATS 2015  
 
TROFEU DOLORS FEIXAS:
Nois: Joan Villamayor (C.N. Horta) 7'35"
Noies: Emma Carrasco (C.N. Lleida) 8'19"
  TRAVESSIA MASCULINA
TRAVESSIA MENORS: 
Nois: Joel Àlvaro (C.N. Sabadell) 15'50"
Noies: Paula Juste (C.N. Lleia) 15'31"
  TRAVESSIA FEMENINA
     

TRAVESSIA FEMENINA
Lara Grangeon (Font Romeu) 25'32"
1a local: Idoia Martí 30'17"

  TRAVESSIA MENOR
     
 TRAVESSIA MASCULINA: 
Pol Gil (C.N. Vallirana) 23'44"
1r local: Roger Carrero 27'30"
   LOCAL MASCULINA
 RÈCORDS DE LA PROVA: 
Femenina: Mireia Belmonte (UCAM) 24'52"
Masculina: Kiko Hervás (C.N. Hospitalet) 23'05"
  LOCAL FEMENINA
     
 
     

 

Guanyadors per categories
  Masculí       Femení  
Absolut  Pol Gil C.N. Vallirana    Lara Grangeon   Font Romeu 
Infantil  Eric Vilaregut C.N. Sabadell   Yanira Serra    C.N. Cornellà
Júnior  Àlex Ramos C.N. Cornellà   Laia Martí    U.E. Horta
Màsters A
Roger Rabassa  C.N. Mataró   Marta Flores C.N. L'Hospitalet 
MàstersB Joaquin Romacho  C.N. Vilanova    Maria Fiol Independent 
MàstersC Joan Francesc Morcillo C.N. Badalona   Maria Gràcia Masgrau  C.N. Vic ETB 
Màsters D
Josep Farré  CNSA   Patricia Bird    Independent
Màsters E Yasuji Fusano  C.N. Lloret de Mar    Yorba Khunz   GEIEG
Menors Joel Álvaro C.N. Sabadell    Paula Juste C.N. Lleida
Petita Joan Villamayor U.E. Horta   Emma Carrasco  C.N. Lleida

 

 

 

Entitats col·laboradores

 

 
 

 

 

 

 


 
   
 
       
       
       
       
       

 

 
 
Micromecenatge per Figueras
Match Inclusion
Projecte ICDC
El CNB per la marató de TV3
Calendari
Desembre 2017
DlDmDcDjDvDsDg
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       
Butlletí

Pròximament...

GPI Software - Internet & Web Solutions

Distribuït per: Intec Pro

Passeig Antoni Gaudí, 3   ·  Telèfon 972 570 859   ·   17820 Banyoles

Aquest espai web utiliza  cookies pròpies i de tercers per tal de millorar els nostres serveis i mostrar publicitat relacionada amb les seves preferències mitjançant l'anàlisis de la seva navegació. Si continua, entenem que accepta el seu ús. Pot informar-se sobre la nostra política de cookies aquí

Accepto