Victòria al VII Trofeu Ciutat de Banyoles!


PIRAGÜISME· 13.10.2020

Dissabte passat al matí el Club Natació Banyoles es va imposar per equips al VII Trofeu Ciutat de Banyoles, la primera prova que organitzava la secció i a la què participava des de l’arribada de la Covid-19. Tot i tractar-se d’un repte organitzatiu complex i unes condicions de competició molt diferents a les habituals, el desenvolupament de l’esdeveniment va transcórrer amb normalitat. El CNB va acabar en primera posició (1751 punts) per davant del CP Castelldefels (530 punts) i el CV Platja Llarga (63 punts). Tot seguit detallem els resultats més destacats dels nostres palistes i us enllacem la web del campionat per consultar tots els temps.

Home Benjamí K1: Biel Garcia 1r, Daniel Kiselov 2n i Genís Tarradas 3r.

Dona Benhamí K1: Elsa Simon 1a, Coral Serra 2a i Clara Comaposada 3a.

Home Aleví B K1: Pere Serra 1r, Joan Pera 2n i Marc Romero 3r.

Dona Aleví B K1: Jordina Coll 1a i Laia Figueras 2a.

Home Aleví A K1: Roger Lòpez 2n i Albert Santana 3r.

Dona Aleví A K1: Bruna Aguilar 1a, Ona Torres 2a i Ariadna Gràcia 3a.

Home Infantil B K1: Pau Pera 2n.

Dona Infantil B K1: Dúnia Vicens 3a.

Home Infantil A K1: Grau Serramitjana 1r, Blai Bofill 2n i Lluc Gonzalez 3r.

Dona Infantil A K1: Paula Cullell 2a.

Dona Cadet K1: Queralt Rodriguez 1a.

Home Cadet C1: Patllari Camps 1r.

Dona Juvenil K1: Paula Coll 1a i Laura Villanova 2a.

Dona Sènior K1: Aurora Figueras 1a.

Home Sènior C1: Lluc Serramitjana 1r i Victor Molero 2n.

Dona Veterana K1: Anna Valderas 1a.

Home Surfski SS1: Albert Corominas 1r.

Home Cadet K1: Arnau Gràcia 1ri Marc Andrade 2n.

Home Juvenil K1: Joan Mitjà 1r i Chadi Dahman 3r.

Home Sènior K1: Pol Busquets 1r i Guillem Parera 3r.

Home Absolut K2: Ofir Chinchilla amb Pol Busquets 1rs i Joan Mitjà amb Aniol Descamps 3rs.

Dona Absolut K2: Aurora Figueras amb Oceane Brindeau 1es; Berta Masdevall amb Jana Arpa 2es i Rut Ceballos amb Anna Artigas 3es.

Mixte Absolut K2: Laia Pèlachs amb Pelayo Roza 1rs; Laura Serra amb Albert Martí 2ns i Lluis Darné amb Irma Julià 3rs.

Home Absolut C2: Lluc Serramitjana amb Victor Molero 1rs.

Tornar
Vols rebre el butlletí?

 
 
Activitats dirigides 2020-21
Projecte SCORES EU
Projecte ICDC
Botiga
Revista CNB
Calendari
Desembre 2020
DlDmDcDjDvDsDg
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
       
GPI Software - Internet & Web Solutions

Distribuït per: Intec Pro

Passeig Antoni Gaudí, 3   ·  Telèfon 972 570 859   ·   17820 Banyoles

Aquest espai web utiliza  cookies pròpies i de tercers per tal de millorar els nostres serveis i mostrar publicitat relacionada amb les seves preferències mitjançant l'anàlisis de la seva navegació. Si continua, entenem que accepta el seu ús. Pot informar-se sobre la nostra política de cookies aquí

Accepto